Twój profesjonalny wizerunek w obiektywie

Od wielu lat fotografia jest nieodłącznym elementem dokumentów aplikacyjnych potrzebnych w procesie poszukiwania pracy. Serdecznie zapraszam na fotograficzną sesję biznesową. Otrzymasz po niej komplet zdjęć potrzebnych do zaprezentowania się w roli przyszłego pracownika, współpracownika czy partnera biznesowego. Będzie to zdjęcie—miniaturka potrzebna do CV oraz zestaw zdjęć do wykorzystania na stronie internetowej i na twoich profilach na portalach społecznościowych oraz na wszelkich wydrukach.

Jak wygląda sesja biznesowa?

Zdjęcia wykonujemy albo na takim samym tle, jak do sesji portretowej, albo w studio zaaranżowanym na potrzeby odzwierciedlenia twojego miejsca pracy. Jeżeli jesteś właścicielem gabinetu lekarskiego, zakładu mechanicznego albo salonu fryzjerskiego – oczywiście studiem będzie właśnie to miejsce. Czasami trzeba iść na żywioł. Dostosowujemy się do warunków tak, żeby efekt był jak najznakomitszy.

Jak się przygotować do sesji biznesowej?

Wyglądaj profesjonalnie! Zadbaj o fryzurę, makijaż i strój adekwatnie do swojego zawodu. Zapewne sam/sama wiesz najlepiej, jak musisz się prezentować, kiedy spotykasz się z ważnym klientem. Ostrzegam tylko, że nawet, jeśli jesteś hydraulikiem, będzie trzeba odrobinę przypudrować ci nos.

Większość sesji biznesowych to ujęcia uśmiechniętej osoby w marynarce przy jasnym biurku, na którym leży laptop, telefon, a w tle błyszczy ekspres do kawy, jednak absolutnie nie ograniczam swojej oferty do biur. Skontaktuj się ze mną, powiedz, jaki masz zawód i jakich zdjęć potrzebujesz, a zaproponuję ci dogodne rozwiązanie.