Referencje


„Czy jest dla mnie dobra współpraca? Jako fotomodelka mam przyjemność spotykać się z różnymi ludźmi, są tacy przy których czuje się niepewnie, nie potrafię nawiązać odpowiedniej relacji, która dla mnie jest podstawą przy tworzeniu zdjęć, a są też tacy przy których mogę otworzyć się w pełni, być sobą i czuć się wyjątkowo przed obiektywem i właśnie do tych ludzi mogę bez zastanowienia wpisać Pawła!. Od profesjonalizmu, swobody przy pracy, dobrego kontaktu z modelką, aż po efekt końcowy zdjęć:) Cieszę się, że mamy okazję razem tworzyć tak cudowne prace!”

Natalkak_k


„Współpracowałam z Pawłem podczas kilku setów na dwóch spotkaniach fotograficznych. Początkowy dystans jaki stwarza, szybko mija, kiedy poznaje się go bliżej. Znakomity obserwator, potrafi wydobyć na swoich zdjęciach to, co w modelce najlepsze. Świetnie czuje światło i konstruuje kadr. Przesympatyczny, skromny człowiek, który wie, jakiego efektu szuka. Pracuje sprawnie, z dużym szacunkiem dla komfortu modelki. Zdjęcia przekazuje bardzo szybko. Serdecznie polecam współpracę z Pawłem i z przyjemnością stanę ponownie przed jego obiektywem.”

Madame.Calot


„Paweł to bardzo dobry fotograf, który ma mnóstwo pomysłów na zdjęcia. Jednocześnie patrzy na dobre samopoczucie modelki i jeśli coś nie leży jednej ze stron potrafi znaleźć kompromis tak, żeby każdy był zadowolony. Paweł jako fotograf pilnuje, żeby zdjęcia były na jak najwyższym poziomie, jednocześnie zachowując miłą atmosferę przy pracy.”.

AlexRomanik


„Paweł jest super sympatyczny, współpracowaliśmy podczas warsztatów i oprócz miłej atmosfery zapewnia świetne kadry:) Polecam!”.

Eibhlinxgirl


„Z Pawłem miałam przyjemność pracować już kilkukrotnie w ramach warsztatów fotograficznych – za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Pawel jest konkretnym, zaangażowanym i kreatywnym fotografem. Polecam!”.

WG_Wikart


„Bardzo miłą współpracę miałam z Pawłem. Podobało mi się zaangażowanie w sesję i chęć osiągnięcia ciekawych kadrów. Polecam!”

Mimimissgo


„Ze współpracy z Pawłem jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy kilka sesji podczas spotkań fotograficznych. Jest punktualny, profesjonalny oraz bezproblemowy we współpracy. Polecam zarówno osobom początkującym w pozowaniu jak i już mającym doświadczenie.”

NikaModel_


„Jestem jak najbardziej na tak 🙂 Fajna współpraca i świetne efekty. Polecam!!”.

— Lena_MM


„Współpracowałam z Pawłem kilka razy podczas warsztatów fotograficznych, jest bardzo profesjonalny, praca zawsze była szybka i przyjemna, jestem zadowolona z efektów :)”.

Bastet_XX


„Paweł to świetny fotograf. Miałam z nim przyjemność współpracować przy wspólnym projekcie. Sesja zdjęciowa z nim to czysta przyjemność. Świetne zdjęcia, miła atmosfera i efekt końcowy powalający.”.

Anna Ostapiuk


„Rewelacyjny fotograf i wspaniały człowiek, profesjonalista w każdym calu! Paweł jest osobą cierpliwą i pracuje w sposób bardzo przemyślany. Sprawia, że wszelkie onieśmielenie i trema idą w zapomnienie. W każdym człowieku szuka tej wyjątkowej iskry, którą może przedstawić w swoim kadrze. Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność, która zaowocuje pięknymi zdjęciami”

Ta_Juli_Ta


„Pracowałam z Pawłem dwa razy podczas warsztatów foto, atmosfera na każdej sesji była bardzo miła. Paweł jest konkretnym i zaangażowanym fotografem, polecam :)!”

Mochn_


„Pracowaliśmy z Pawłem krótko w ramach warsztatów, jednak mogę powiedzieć, że współpraca bardzo sympatyczna i rzeczowa.”.

Lisiova


„Uzdolniony fotograf, bardzo sympatyczny, atmosfera podczas sesji pozytywna:)) Polecam współprace bo efekty są rewelacyjne!”.

Kierlanula


„Paweł to uśmiechnięty i serdeczny facet podchodzący z zaangażowaniem do zdjęć. Miła i luźna atmosfera dała efekt jednych z najlepszych zdjęć jakie posiadam. Pełna profeska lecz bez napięcia. Szybko, efektywnie i z uśmiechem.”.

Ananasowy_rozpruwacz5000