Sesja sensualna – przygotowania

Przed sesją warto zwrócić uwagę na następujące kwestie: fryzjer, paznokcie, makijaż, stroje i depilacja.   

WŁOSY: Jeśli potrzebujesz farbowania lub strzyżenia, warto pomyśleć o tym z wyprzedzeniem, żeby nie umawiać się do fryzjera na ostatnią chwilę. Jednak pamiętaj, aby nie zmieniać drastycznie fryzury tuż przed sesją, bo może Ci być ciężko się do niej przyzwyczaić.  

PAZNOKCIE: Wykonaj manicure i pedicure. Zadbaj o to, żeby kolory współgrały z planowanym charakterem sesji.

MAKIJAŻ: Do sesji w pełnym świetle dobrze jest zdecydować się na makijaż, który podkreśli Twoja urodę, nawet jeśli na co dzień się nie malujesz. Do cesji półmrocznych nie są potrzebne mocno pomalowane oczy, ale makijaż powinien przykrywać niedoskonałości na twojej twarzy. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalnej makijażystki.

STROJE: Planując sesję, podczas której większość twojego ciała ma być odkryta, zadbaj o to, żeby na skórze nie były widoczne ślady po ramiączkach od biustonosza, ciasnych skarpetkach, czy pasku od spodni. Nie noc takich rzeczy na kilka godzin przed sesją. Używana podczas sesji bielizna również nie powinna być zbyt obcisła, nie powinna wrzynać się w skórę.

DEPILACJA: Prawdopodobnie będziesz występowała nago, warto zadbać o depilację ciała, także miejsc intymnych. W zależności od metody depilacji warto, abyś zarezerwowała na nią czas z wyprzedzeniem, żeby ewentualne podrażnienia skóry zdążyły zniknąć przed sesją.